parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TEŠKA NESREĆA NA AUTOPUTU: Sudario se autobus, ima mrtvih, saobraćaj u prekidu!

 

Jedna osoba je poginula, a više je povređeno u saobraćajnoj nesreći koja se rano jutros dogodila na autoputu Niš-Beograd kod Begaljičkog brda.

Jedna osoba je izgubila život u saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko 5 časova dogodila na autoputu Niš-Beograd kod Begaljičkog brda.

U udesu su učestvovali turistički autobus i pet putničkih automobila, javlja izvor.

Hitna pomoć prevezla je četiri osobe u Urgentni centar u Beogradu. Stepen njihovih povreda još nije utvrđen.

Saobraćaj na ovom delu autoputa se teško odvija pošto je policija otvorila za saobraćaj samo jednu traku.

 

 

Alo.rs

Foto/Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Subota
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
10:40 TOP - SHOP
11:00 Parovi Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Čađava mehana
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
19:20 Upoznajte parove
21:00 Kviz: Soba sreće
21:30 Parovi - Live
02:30 Parovi - Live