parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

PLANUO AUTOBUS ČAČANSKOG PREVOZNIKA: Nema povređenih!

 

Autobus čačanskog "Autoprevoza" koji saobraća na relaciji Čačak - Lučani, zapalio se danas dok je prolazio kroz selo Markovicu na planini Jelici, prenosi čačanski portal Morava info.

Putnici su uspešno evakuisani iz zapaljenog vozila, a niko od njih nije povređen.

Prema prvim informacijama, radi se o samozapaljenju, a interna istraga utvrdiće tačan uzrok požara na autobusu.

Ovo je drugi put za nešto više od tri meseca da se zapali autobus ovog autoprevoznika. Krajem juna, u Barajevu na Ibarskoj magistrali u potpunosti je izgoreo autobus koji je saobraćao na relaciji Beograd - Čačak.

 

Blic.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Letnji kamp - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live