parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

IZBEGNUTA TRAGEDIJA NADOMAK BEOGRADA: Autobus s putnicima sleteo u kanal, ljude izvlačili kroz prozor! (VIDEO)

 

 

Autobus lokalnog prevoza na liniji 5529 je sleteo s puta u kanal.

Niko srećom nije povređen, ali kako bi se evakuisali putnici moralo je da se razbije staklo autobusa i postave merdevine.

 

 

Na fotografijama koje su objavili korisnici društvenih mreža, vidi se autobus na kojem je oštećeno i prednje staklo, a kroz prozor u zadnjem delu putnici koji se izvlače iz njega kroz prozor.

 

Izvor: Kurir
Foto:  Facebook/Uzivo iz Barajevskih Autobusa

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Parovi - Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
22:00 Parovi - Parograf
02:30 Parovi - Live