parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Sebastijan Kurc najavljuje: Susret Trampa i Putina u Beču!

Austrijski ministar spoljnih poslova Sebastijan Kurc izjavio je danas da bi Austrija mogla da bude domaćin razgovora američkog i ruskog predsednika Donalda Trampa i Vladimira Putina o izazovima savremene globalne politike.

"Predložio bih Trampu da diskutuje na samitu u neutralnoj Austriji sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o najvažnijom izazovima međunarodne politike", rekao je Kurc austrijskoj novinskoj agenciji Apa, prenosi Tas s.

On je to kazao odgovarajući na pitanje novinara o čemu će najpre da razgovara sa Trampom ukoliko bude izabran za austrijskog kancelara na predstojećim izborima.

Izbori u Austriji održaće se 15. oktobra i na njima će učestvovati 16 stranaka i političkih pokreta.

 

tanjug.rs
Foto: Twitter/MichaelDelauzon, Facebook RT/printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
08:45 TOP - SHOP
09:00 Bolja zemlja
10:40 TOP - SHOP
11:00 FILM
11:55 Vesti
12:05 FILM
12:55 Vesti
13:05 Pazi Paparazzo
14:00 Letnji kamp - Live
16:00 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte Parove
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live