parovi prijava happy zvezda prijava kviz

Nesreća kod tunela Salakovac: PREVRNUO SE AUTOBUS!

 

Na magistralnom putu M-17, na putu između Konjica i Mostara, kod tunela Salakovac, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj se prevrnuo autobus.

Prema informacijama s lica mesta, u autobusu nije bilo putnika, vozač je lakše povređen, tako da je izbegnuta teža nesreća.

Dežurni operativni iz MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona nije mogao dati više informacija o nesreći, koja se dogodila oko 20.30 časova.

 

Avaz
Foto: Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Sreda
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 Čađava mehana
11:55 Vesti
12:05 Provodadžija
12:55 Vesti
13:10 Provodadžija
14:05 Beni Afet serija
15:55 Vesti
16:05 POSLE RUCKA
17:50 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Glamur
19:15 UPOZNAJTE PAROVE
22:00 Luda kuca
24:10 Erotski film