parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Nesreća kod tunela Salakovac: PREVRNUO SE AUTOBUS!

 

Na magistralnom putu M-17, na putu između Konjica i Mostara, kod tunela Salakovac, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj se prevrnuo autobus.

Prema informacijama s lica mesta, u autobusu nije bilo putnika, vozač je lakše povređen, tako da je izbegnuta teža nesreća.

Dežurni operativni iz MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona nije mogao dati više informacija o nesreći, koja se dogodila oko 20.30 časova.

 

Avaz
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Petak
04:30 Dobro jutro Srbijo
07:55 Vesti
11:00 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:10 Parovi Jutarnja kafica
14:55 Parovi - Live
16:15 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 UPOZNAJTE PAROVE
20:45 Parovi Nominacije

sledi

Parovi - Live