parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Nesreća kod tunela Salakovac: PREVRNUO SE AUTOBUS!

 

Na magistralnom putu M-17, na putu između Konjica i Mostara, kod tunela Salakovac, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj se prevrnuo autobus.

Prema informacijama s lica mesta, u autobusu nije bilo putnika, vozač je lakše povređen, tako da je izbegnuta teža nesreća.

Dežurni operativni iz MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona nije mogao dati više informacija o nesreći, koja se dogodila oko 20.30 časova.

 

Avaz
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Cetvrtak
04:30 Dobro jutro Srbijo
07.00 Dobro jutro Srbijo
11:15 Kviz Naslovna strana
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja Kafica
12:55 Vesti
13:10 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Srbija na dlanu
22:00 Parovi - Roditeljski sastanak
02:30 Parovi - Live