Nesreća kod tunela Salakovac: PREVRNUO SE AUTOBUS!

 

Na magistralnom putu M-17, na putu između Konjica i Mostara, kod tunela Salakovac, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj se prevrnuo autobus.

Prema informacijama s lica mesta, u autobusu nije bilo putnika, vozač je lakše povređen, tako da je izbegnuta teža nesreća.

Dežurni operativni iz MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona nije mogao dati više informacija o nesreći, koja se dogodila oko 20.30 časova.

 

Avaz
Foto: Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak 22.05.2017
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 PAROVI
11:55 Vesti
12:20 PAROVI
12:55 Vesti
13:10 PAROVI
14:00 Beni Afet serija
15:00 Zaboravi ako mozes serija
16:10 Vesti
16:20 POSLE RUCKA
17:55 Telemaster
18:35 Kviz: Naslovna strana
19:00 UPOZNAJTE PAROVE
19:55 Bingo
20:25 UPOZNAJTE PAROVE
21:00 CIRILICA
23:10 PAROVI PAROGRAF