parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TEŠKA NESREĆA U HRVATSKOJ: Prevrnuo se autobus pun dece, jedna osoba poginula!

U mestu Vranovci nedaleko od Slavonskog Broda u Hrvatskoj s puta je sleteo i prevrnuo se autobus pun dece.

Nesreća se dogodila kad je automobil koji je išao u susret autobusu, navodno zbog puknuća gume, prešao u suprotnu traku. Vozač autobusa verovatno je pokušao da ga izbjegne, pa je sleteo s puta.

Vozač automobila poginuo je na mestu nesreće.

Policija je dojavu dobila oko 10:45 sati, a na terenu su hitna pomoć i vatrogasci.

Izvor: 24sata.hr
Foto: Screenshot

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Subota
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
10:40 TOP - SHOP
11:00 Parovi Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Čađava mehana
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
19:20 Upoznajte parove
21:00 Kviz: Soba sreće
21:30 Parovi - Live
02:30 Parovi - Live