parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

NESREĆA U SARAJEVU: Ženu udario tramvaj, saobraćaj u kolapsu!

 

 

U jutarnjim satima u sarajevskom naselju Otoci došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je tramvaj udario ženu.

Povređena žena prevezena je u Univerzitetski klinički centar Sarajevo (UKCS), ali nije saopšteno koliko su ozbiljne povrede koje je zadobila. Zbog nesreće je obustavljen tramvajski saobraćaj. Radi samo linija 2, koja vozi od Čengić Vile do Baščaršije.

Zastoj u saobraćaju je prouzrokovao velike gužve, tako da mnogi građani pješače kako bi stigli do odredišta.

 

Izvor: Kurir
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 PAROGRAF
02:30  Parovi - Live