parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TEŠKA SAOBRAĆAJKA KOD SARAJEVA: U sudaru autobusa i “pežoa” poginula jedna osoba!

U saobraćajnoj nesreći koja se danas poslepodne dogodila u Blažuju kod Sarajeva poginula je jedna osoba.

Do saobraćajne nesreće je došlo u mestu Plandište kod Rimskog mosta u Blažuju oko 18 sati, a kako saznajemo, poginula je jedna osoba.

U sudaru su učestvovala dva vozila, automobil “pežo” i autobus. Od siline udara je nastala velika materijalna šteta. Nažalost, vozač “pežoa” je preminuo na mestu nesreće.

Na teren su izašli pripadnici MUP-a KS zaduženi za uviđaj, a saobraćaj je blokiran, te će biti normalizovan nakon završetka uviđaja i uklanjanja vozila.

 

Izvor: Blic.rs
Foto: Twitter/BOKiNFO

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 PAROGRAF
02:30  Parovi - Live