SAD: Autobus udario u zgradu, povređeni studenti i vozač!

Policija je saopštila da je četvoro studenata američkog koledža Prinstona povređeno u saobraćajnom udesu na putu do utakmice američkog fudbala.

Autobus je udario u jednu zgradu u američkoj saveznoj državi Konektikat, a studenti su prevezeni u bolnicu i pretrpeli su lakše povrede, kao i vozač autobusa.

Iz policije se dodaje da su neozleđeni studenti nastavili svoje putovanje drugim autobusom.

Smatra se da je vozač autobusa izgubio kontrolu nad autobusom zbog problema sa kočionim sistemom, poručuju iz policije.

 

Izvor: Tanjug.rs
Foto: Youtube/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
11:58 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Žurka
02:30 Parovi - Live