AMERICI PRETI HAOS: Tramp će mobilisati 100 hiljada gardista zbog migranata!


Američki predsednik Donald Tramp razmišlja da mobiliše do 100 hiljada pripadnika Nacionalne garde zbog ilegalnih imigranata. 

 

Uskoro opširnije...
 

Izvor: Tanjug
Foto: Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Petak 26.05.2017
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 PAROVI
11:55 Vesti
12:05 PAROVI
12:55 Vesti
13:20 PAROVI
14:00 Beni Afet serija
15:00 Zaboravi ako mozes serija
16:10 Vesti
16:20 POSLE RUCKA
17:55 Telemaster
18:35 Kviz: Naslovna strana
19:00 UPOZNAJTE PAROVE
21:00 Goli Zivot
23:00 PAROVI NOMINACIJE