Tramp poručuje: PUTIN JE TVRD ORAH!

 

Američki predsednik Donald Tramp rekao je da je ruski predsednik Vladimira Putina "tvrd orah".

On je to rekao u intervjuu za tv "Fox njus", kada su ga upitali da u dve reči opiše različite ljude iz sfere politike i zabave, prenosi Sputnjik.ž



"Ne znam ga, ali je sigurno tvrd orah. Ne znam šta on radi za Rusiju, ali ćemo u nekom trenutku saznati", rekao je Tramp. Tramp je prokomentarisao i učestale napade Demokratske partije na njegovu administraciju.

"To što se dešava u Vašingtonu je užasno. Mi imamo određeni broj ljudi koji se bavi curenjem informacija. Oni jednostavno ne poštuju zakon i mi to moramo da promenimo", rekao je Tramp.

Upitan da li bi bivši predsednik SAD Barak Obama mogao da bude režiser te kampanje, Tramp je odgovorio da "sve može da bude".

Tanjug
Foto: Youtoube Printscreen/ Wikipedia 

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak 28.03.2017
04:30   Dobro jutro Srbijo
11:00   PAROVI
11:40   Top Shop
11:55   Vesti
12:05   PAROVI
12:55   Vesti
13:20   PAROVI
14:00   Beni Afet serija
15:10   Zaboravi ako mozes serija
16:10   POSLE RUCKA
17:55   Telemaster
18:35   Kviz: Naslovna strana
19:00   UPOZNAJTE PAROVE
21:00   Provodadzija
22:10   PAROVI ISPOVEST