kviz

Tramp kritikovao severnokorejskog lidera: UN SE PONAŠA VEOMA LOŠE!


Predsednik SAD Donald Tramp kritikovao je severnokorejskog vođu Kim Džong Una, navodeći da se Kim "ponaša veoma, veoma loše".

Rojters prenosi da je Tramp to rekao novinarima u nedelju prilikom odlaska iz svog odmarališta Mar-a-Lago na Floridi, gde je proveo vikend.

Tramp je kazao da su zvaničnici njegove administracije tokom vikenda imali sastanke u vezi sa Severnom Korejom, između ostalih tema.

 

Izvor: Tanjug
Foto: YouTube Printscreen/Top Media, Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30   Dobro jutro Srbijo
11:00   PAROVI
11:55   Vesti
12:05   PAROVI
12:55   Vesti
13:20   PAROVI
14:05   Beni Afet serija
15:05   Zaboravi ako mozes serija
16:05   POSLE RUCKA
17:55   Telemaster
18:35   Kviz: Naslovna strana
19:00   UPOZNAJTE PAROVE
21:00   Provodadzija
22:10   PAROVI ISPOVEST