DEMOKRATSKA SENATORKA ŠOKIRALA AMERIKU: Tramp podnosi ostavku!

Tramp uskoro podnosi ostavku?!Demokratska senatorka i članica odbora za pravosuđe Dajen Fajnštajn tvrdi da će američki predsednik Donald Tramp uskoro podneti ostavku, prenosi britanski Indipendent

Kako se navodi, ona je, na protestu održanom u Los Anđelesu, sugerisala da će Tramp pre podneti ostavku nego što će biti prisiljen da ode sa vlasti.

Istovremeno je aludirala da zna više nego što može da kaže u ovom trenutku.

- Znamo da on svakodnevno krši zakon. On očigledno ima dogovor sa Rusijom. Ima toliko stvari koje on radi, a koje su protivustavne. Kako ćemo da ga svrgnemo? - upitala je Fajnštajn prisutne i ponovila da mnogo ljudi istražuje te slučajeve.

- Mislim da će on sam da ode - rekla je Fajnštajnova.

List podseća da ona nije prva koja je sugerisala da bi Tramp mogao da odluči da podnese ostavku.

Reditelj Majkl Mur, koji je i predvideo da će Tramp osvojiti izbore, pogrešio je u očekivanju da će Tramp dati otkaz još pre inauguracije.

Jedini američki predsednik koji je podneo ostavku je Ričard Nikson, koji je to uradio zbog Votergejt skandala.

informer.rs
Foto: Facebook/DonaldTrump, Flickr

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Petak 26.05.2017
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 PAROVI
11:55 Vesti
12:05 PAROVI
12:55 Vesti
13:20 PAROVI
14:00 Beni Afet serija
15:00 Zaboravi ako mozes serija
16:10 Vesti
16:20 POSLE RUCKA
17:55 Telemaster
18:35 Kviz: Naslovna strana
19:00 UPOZNAJTE PAROVE
21:00 Goli Zivot
23:00 PAROVI NOMINACIJE