kviz

ŠKOLSKI AUTOBUS EKSPLODIRAO I NESTAO U PLAMENU: U Južnoj Africi pognulo 17 učenika! (VIDEO)

 

Najmanje 20 dece je nastradalo u tragičnoj nesreći u Južnoj Africi.

Incident se desio u oblasti Mpulamaga.  Prema prvim izveštajima minibus sa učenicima je eksplodirao u plamenu nakon što se sudario sa kamionom koji je dolazio iz pravca Pretorije.

 

 

Na lice msta su odmah izašli vatrogasci i hitna pomoć. Nažalost većina učenika je osala zarobljena unutar minibusa i tu je i preminula.

 

Kurir
Foto: Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30   Dobro jutro Srbijo
11:00   PAROVI
11:55   Vesti
12:05   PAROVI
12:55   Vesti
13:20   PAROVI
14:05   Beni Afet serija
15:05   Zaboravi ako mozes serija
16:05   POSLE RUCKA
17:55   Telemaster
18:35   Kviz: Naslovna strana
19:00   UPOZNAJTE PAROVE
21:00   Provodadzija
22:10   PAROVI ISPOVEST