parovi prijava happy zvezda prijava kviz

Tramp i Makron dogovorili saradnju u rešavanju krize!

 

Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp i predsednik Francuske Emanuel Makron su se tokom telefonskog razgovora dogovorili da će sarađivati i raditi zajedno na rešavanju krize na Korejskom poluostrvu, istaknuto je u saopštenju Bele Kuće, prenosi Rojters.

Tramp i Makron su razgovarali o potrebi da se suoče sa rastućom opasnom situacijom prouzrokovanom destabilizujućim ponašanjem Severne Koreje, poručili su iz Bele Kuće.

Tramp i je ovih dana sa Pjongjangom razmenio teške reči o programu nuklearnog oružja Severne Koreje, podseća Rojters. 


Tanjug
Foto: Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 Čađava mehana
11:55 Vesti
12:05 Provodadžija
12:55 Vesti
13:10 Provodadžija
14:05 Beni Afet serija
15:55 Vesti
16:05 POSLE RUCKA
17:50 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Glamur
19:15 UPOZNAJTE PAROVE
21:00 PROVODADZIJA
22:05 U KORAK SA PAROVIMA
23:00 LUDA KUCA
24:30 Erotski film