parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Tramp i Makron dogovorili saradnju u rešavanju krize!

 

Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp i predsednik Francuske Emanuel Makron su se tokom telefonskog razgovora dogovorili da će sarađivati i raditi zajedno na rešavanju krize na Korejskom poluostrvu, istaknuto je u saopštenju Bele Kuće, prenosi Rojters.

Tramp i Makron su razgovarali o potrebi da se suoče sa rastućom opasnom situacijom prouzrokovanom destabilizujućim ponašanjem Severne Koreje, poručili su iz Bele Kuće.

Tramp i je ovih dana sa Pjongjangom razmenio teške reči o programu nuklearnog oružja Severne Koreje, podseća Rojters. 


Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Letnji kamp - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Provodadžija
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live