parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TRAMP: Proveo tri sata sa vojnim lekarom!

 

Tramp je proveo tri sata sa vojnim lekarima u Volter Rid nacionalnom vojnom medicinskom centru u Merilendu.

Američki predsednik Donald Tramp je "u odličnom zdravstvenom stanju", izjavio je doktor Roni Džekson pošto je pregledao predsednika SAD.

Džekson, predsednikov doktor, naveo je da je pregled "protekao izuzetno dobro".

- Predsednik je odličnog zdravlja i radujem se što ću u utorak izneti neke detalje pregleda - naveo je Džekson u kratkoj izjavi.

Tramp je proveo tri sata sa vojnim lekarima u Volter Rid nacionalnom vojnom medicinskom centru u Merilendu na svom prvom sistematskom pregledu od kad je postao predsednik SAD.

 

Izvor: Telegraf
Foto: Twitter/FloridaforHRC

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:10 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Beni Afet serija
14:55 Parovi - Live
16:15 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 UPOZNAJTE PAROVE
21:00 OZILJCI RATA
22:00 Parovi Ispovesti
02:30 Parovi - Live