parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Identifikovan prah iz koverte koju je otvorila snaja Donalda Trampa: U njemu je bila veoma uvredljiva poruka!

Njujorška policija analizirala je beli prah koji se nalazio u kovertu koje je otvorila supruga Donalda Trampa Džuniora i utvrdila da nije toksičan, prenosi BBC.

Vanesa Tramp je nakon incidenta prebacena u njujoršku bolnicu na posmatranje, kao i još dve osobe.

Koverat je bio upućen najstarijem Trampovom sinu na adresu njegovog stana na Menhetnu.

U kovertu se nalazilo pismo u kome su, kako je prenela TV mreža NBC, upućene uvrede Trampu junioru.

U pismu je stajalo: "Ti si grozna osoba. Čudi me da ti tvoj otac dozvoljava da govoriš na televiziji. Ti su porodični idiot, Erik (mlađi brat) izgleda pametno. To je razlog zašto te ljudi mrze. Dobio si šta si zaslužio. Umukni".

Trampov sin je kasnije na Tviteru napisao da je njegova porodica oseća dobro i nazvao incident "odvratnim".

 

Happytv.rs/Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Letnji kamp - Buđenje
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp - Live
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp - Live
14:00 Koreni
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:30 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Letnji kamp - Izbor vođe
02:30 Posle ručka (R)