parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Ivanka Tramp: Maksimalan pritisak na Severnu Koreju!

Ćerka američkog predsednika Donalda Trampa, Ivanka, koja je danas u poseti zimskim Olimpijskim igrama u Pjongčangu, zalaže se za pristup maksimalnog pritiska prema Severnoj Koreji.

Ona je predvodnica američke delegacije, koja je u poseti Južnoj Koreji zbog zatvaranja zimskih Olimpijskih igara, navodi AP.

Južnokorejski predsednik Mun Dže In rekao je Ivanki Tramp da bi zimske Olimpijske igre trebalo iskoristiti za novi pristup ka denuklearizaciji Korejskog poloustrva.

Na sastanku koji se održao u petak uveče u predsedničkoj palati u Južnoj Koreji, Trampova je iza zatvorenih vrata navodno rekla Munu da bi razgovori o denuklearizaciji kao i dijalog između Severne i Južne Koreje trebalo da se odvijaju paralelno.

Administracija američkog predsednika takođe je u petak najavila nove sankcije Severnoj Koreji, a američki zvaničnici su naglasili da je Tramp razgovarao sa Munom pre nego što je objavio nove sankcije.
 

 

Happytv.rs/Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 PAROGRAF
02:30  Parovi - Live