parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Tramp: Tilerson će biti mnogo srećniji sada!

Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas novinarima da je on sam odlučio da smeni državnog sekretara Reks Tilersona.

"Tilerson će biti mnogo srećniji sada", rekao je Tramp novinarima u Beloj kući i dodao da je sa Tilersonom dosta razgovarao o tome i da su imali neslaganja u vezi s iranskim sporazumom, prenosi AP.

Istovremeno, Tramp je pohvalio energiju i intelekt novog državnog sekretara Majk Pompea.

 

Happytv.rs/Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 PAROGRAF
02:30  Parovi - Live