ISPUNJAVA NAJVEĆE PREDIZBORNO OBEĆANJE: Tramp u Kaliforniji obišao prototipove zida prema Meksiku!

Američki predsednik Donald Tramp stigao je danas u San Dijego u Kaliforniji, gde je obišao prototipove zida koji želi da podigne na granici sa Meksikom.

Osam prototipova zida, visine oko devet metara, podignuto je nedaleko od meksičke granice i služe kao modeli za zid koji Tramp želi da izgradi.

Trampovu kolonu na ulici sačekali su protivnici i pristalice predsednika SAD.

Dve grupe razdvajao je veliki broj policajaca sa zaštitnom opremom, ali protesti su protekli mirno.

Demonstranti uzvikivali "Ne zidu" i "Ne zabrani". Jedan je nosio zastavu, a drugi su pokazivali srednji prst, prenosi AP.

Ovo je prva Trampova poseta Kaliforniji u svojstvu predsednika. On će se obratiti i marincima u San Dijegu pre nego što nastavi put za Los Anđelesa.
 

 

Happytv.rs/Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30 Rano jutro
06.45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:00 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Dnevnik
14:30 Posle ručka
16:30 Serija: Suze moje sestre
17:30 Telemaster
18:20 Kviz: Naslovna strana
18:55 Upoznajte parove
21:00 Goli život
23:00 Parovi - Poželi pesmu
02:30 Parovi - Live