parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

ISPUNJAVA NAJVEĆE PREDIZBORNO OBEĆANJE: Tramp u Kaliforniji obišao prototipove zida prema Meksiku!

Američki predsednik Donald Tramp stigao je danas u San Dijego u Kaliforniji, gde je obišao prototipove zida koji želi da podigne na granici sa Meksikom.

Osam prototipova zida, visine oko devet metara, podignuto je nedaleko od meksičke granice i služe kao modeli za zid koji Tramp želi da izgradi.

Trampovu kolonu na ulici sačekali su protivnici i pristalice predsednika SAD.

Dve grupe razdvajao je veliki broj policajaca sa zaštitnom opremom, ali protesti su protekli mirno.

Demonstranti uzvikivali "Ne zidu" i "Ne zabrani". Jedan je nosio zastavu, a drugi su pokazivali srednji prst, prenosi AP.

Ovo je prva Trampova poseta Kaliforniji u svojstvu predsednika. On će se obratiti i marincima u San Dijegu pre nego što nastavi put za Los Anđelesa.
 

 

Happytv.rs/Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 PAROGRAF
02:30  Parovi - Live