parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

SNOUDEN PORUČIO: Tramp najviše voli Putina!

 

 

Obraćajući se putem video linka iz Moskve, uzbunjivač i bivši saradnik NSA Edvard Snouden poručio je da predsednik SAD Donald Tramp nikoga na svetu ne voli više od ruskog predsednika Vladimira Putina. Jasno je, da je Tramp veliki Puinov obožavatelj, a Snouden smatra da Amerikanci ne bi trebalo računaju da će specijalni izaslanik za istragu o mogućem ruskom mešanju u američke predsedničke izbore 2016. godine Robert Maler "raskrinkati" Trampa za saradnju sa Kremljom.

- Ne postoji niko na svetu koga Tramp voli više od ruskog predsednika. Mislim da ljudi previše traže kada se nadaju da će Malerova istraga otkriti nešto o Trampu - rekao je Snouden, dodajući da svet tako ne funkcioniše i da život nije toliko jednostavan.

Snouden takođe smatra da Tramp nije tip osobe koju bi Putin mogao da iskoristi.

- Da budem iskren, svako ko je čuo Trampa kako priča tri minuta zna da je on ruševina. Lik ne može da se seti šta je hteo da kaže na kraju rečenice - priča Snouden.

Međutim, kako kaže, to ne znači da Tramp nije želeo da sarađuje i da uradi bilo šta kako bi stekao prednost.

 



- Verujem da svet može da bude bolji. Verujem da bi sve trebalo da bude bolji. To se neće desiti ako ga mi ne učinimo takvim. To zahteva rizik. To zahteva mnogo rada. Na kraju, to će možda zahtevati i žrtvu - rekao je Snouden.

Smatra da ako se vremena menjaju na gore, mogu da se menjaju na bolje ukoliko se više dobrih ljudi organizuje.

- Ako smo spremni da povučemo linije koje nećemo dozvoliti ljudima da pređu sem ako nas pomere, klatno će se zanjihati - kaže Snouden.

 

Izvor: Tanjug
Foto: Twitter/MichaelDelauzon

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30 Rano jutro
06.45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Parovi - Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
22:00 Parovi - Roditeljski sastanak
02:30 Parovi - Live