parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

"LEPI, ZGODNI I MRŠAVI": Tramp zbijao šale na koje je Kim ovako odreagovao! (VIDEO)

 

 

Tokom radnog ručka lidera SAD i Severne Koreje, Donalda Trampa i Kim Džong-una u Singapuru, američki predsednik je zbijao šale.

Tramp je pozvao Kima da sedne, a onda se našalio sa fotografima rekavši im da ih slikaju tako da ispadnu "lepi, zgodni i mršavi."

 

 

Međutim, ono što niko nije u prvi mah primetio je Kimov izraz lica koji je postao snimak dana.

 

Izvor: Kurir
Foto: Youtube/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
08:45 TOP - SHOP
09:00 Bolja zemlja
10:40 TOP - SHOP
11:00 FILM
11:55 Vesti
12:05 FILM
12:55 Vesti
13:05 Pazi Paparazzo
14:00 Letnji kamp - Live
16:00 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte Parove
21:00 FILM
22:30 Letnji kamp - Nominacije/Izbacivanje
03:00 Posle ručka (R)