parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Bolivija: Autobus velikom brzinom udario u stenu, 17 mrtvih!

Bolivijska policija objavila je danas da je 17 ljudi poginulo i 30 osoba povređeno u južnoj pokrajini Potosi kada je autobus kojim su putovali velikom brzinom udario u stenu, prenosi AP.

Navodi se da je među poginulima i vozač autobusa koji je putovao iz grada Kočabamba ka pokrajinskoj prestonici Potosiju, a nesreća se desila na oko 40 kilometara od tog grugog grada.

Vlasti su saopštile da je ovo najteža saobraćajna nesreća u Boliviji od početka ove godine.

 

Happytv.rs/Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Petak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Letnji kamp - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21:00 Goli život
23:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live