parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

"NIŠTA LOŠE": Tramp nema velika očekivanja od samita u Helsinkiju!

 

 

 Odlazim na samit u Helsinkiju sa malim očekivanjima, izjavio je američki predsednik Donald Tramp, povodom predstojećeg satsanka sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom.

- Nemam velika očekivanja od samita - izjavio je Tramp i dodao da "ništa loše" neće nastati iz razgovora dvojice lidera.

- Mislim da je dobro da se sastanemo. Verujem u sastanke. Verujem da je sastanak sa predsednikom Kimom bio dobra stvar. Mislim da je sastanak sa kineskim predsednikom bio veoma dobra stvar. Tako da verujem u sastanke sa Rusijom, Kinom, Severnom Korejom. Nista loše neće proisteći iz toga i mozda će nešto dobro proisteći - rekao je Tramp.

 

Izvor: Tanjug
Foto: Youtube/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Parovi - Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Žurka
02:30 Parovi - Live