OPASNE PO ŽIVOT? Ešarpe IVANKE TRAMP povučene iz prodaje!


Komisija Sjedinjenih Američkih Država za bezbednost proizvoda povukla je iz prodaje 20.000 kineskih ešarpi iz kolekcije Ivanke Tramp zbog materijala koji je zapaljiv i predstavlja rizik za potrošače, saopšteno je danas iz te organizacije.

Povučene ešarpe prodavale su se od oktobra 2014. do januara 2016. godine, po ceni od 12 do 68 dolara.

Kako se navodi, Komisija je pozvala kupce da ne nose navedene marame i da ih vrate u prodavnice gde će im biti vraćen novac. Povrede nisu zabeležene.

Otac Ivanke Tramp, republikanski pretendent za predsedničke izbore SAD Donald Tramp, kritikovao je kompanije koje izmeštaju proizvodnju izvan SAD i zapretio je velikim oporezivanjem proizvoda koji se uvoze iz Kine. Tramp je ipak priznao da se deo njegovih proizvoda proizvodi izvan Amerike.

Portparolka brenda Ivanke Tramp, koji obuhvata garderobu, aksesoare i parfeme, izrazio je žaljenje zbog povlačenja proizvoda, ali je naveo da su pokrenute sve mere za unapredjenje kvaliteta proizvoda.

Očekujemo da se ovo pitanje hitno razreši - odgovorila je portparolka.

 

Beta
Foto: Twitter/Gawker

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Kviz: Naslovna strana
11:55 Vesti
11:58 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:05 Serija: Suze moje sestre
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Izbor pomoćnika
02:30 Parovi - Live