parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

PROTEINSKA SALATA: Odličan izvor proteina, belančevina i biljnih vlakana!

 

Američka pevačica Rijana otkrila je recept za svoj omiljeni obrok. Reč je o proteinskoj salati koja će vas zasititi na duže staze i snabdeti vaš organizam hranljivim satojcima.

Barbadoska zvezda Rijana otkrila je za magazin "Esquire" da je glavni sastojak njene salata leblebija – koje predstavlja odličan izvor proteina, belančevina i biljnih vlakana. 

Potrebni sastojci (za jednu osobu):

  • 100 grama kuvanih leblebija
  • ½ manjeg krastavca
  • ½ svežeg paradajza
  • 2 kriške luka
  • so i biber po želji
  • 1 kašika maslinovog ulja
  • listići bosiljka za dekorisanje



Uputstvo: 

1. Pre kuvanja leblebije potopite u vodi, kako bi one nabubrile – najbolje bi bi bilo veče pre kuvanja 

2. Iseckajte luk, krastavac i paradajz i u posudi pomešajte ovo povrće sa leblebijama. 

3. Sastojke dobro izmešajte, dodajte so, biber i maslinovo ulje.

 

Izvor: B92
Foto: Twitter/OttoLasVegas

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Cetvrtak
04:30 Rano jutro
06.45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
13:00 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21.00 Srbija na dlanu
22:00 Parovi - Roditeljski sastanak
02:30 Parovi - Live