14.12.2019 u 17:54
0

PROKLIZALA BARSELONA Remi pred El Klasiko

Fudbaleri Sosijedada i Barselone remizirali su rezultatom 2:2, u meču 17. kola španske La Lige.

Katalonci, iako su vodili na ovoj utakmici, nisu uspeli da zabeleže osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima.

Baskijci, koji drže 4. mesto na tabeli, pokazali su se kao ozbiljan rival Kataloncima, protiv kojih su čekali na pozitivan rezultat više od tri godine.

SKANDAL NA POMOLU Fudbaler Štutgarta lažirao intentitet

KRAJ POBEDONOSNE SERIJE LISICA Lesteru bod, Čelsi pao pred Bornmutom

RAJKOVIĆ SVE BLIŽI PARTIZANU Milošević prezadovoljan ako stigne defanzivac

ZLATAN IZABRAO NAJBOLJEG FUDBALERA Ni Mesi, ni Ronaldo, već…

Sosijedad je odlično počeo ovu utakmicu i već u 15. minutu sa bele tačke poveo – neuomljiv je bio Ojarzabal.

Nešto kasnije, umesto da dupliraju vođstvo, stiže kazna. U 38. minutu Antoan Grizman je sjajno istrčao kontru koju je završio lobovanjem golmana Remira. Blaugrana je na startu drugog poluvremena stigla do potpunog preokreta. Lionel Mesi je istrčao sam pred gol domaćih, a onda nesebično prosledio loptu Suaresu, kome nije bilo teško da postigne gol. Konačan rezultat postavio je Isak u 62. minutu, nakon nesigurne intervencije Ter Štegena.

Kiks Katalonaca pokušaće da iskoristi Real, koji gostuje Valensiji u nedelju.

El Klasiko je na programu 18. decembra na Kamp Nou.